Pracovní pozice - Nové servisní středisko

Hledáme spolupracovníky na pozice:

• Servisní technik – elektrikář
• Servisní technik – mechanik
• Servisní technik – obráběcích strojů
• Vedoucí servisního střediska

Požadavky:

- vzdělání SŠ, nebo vyučen s maturitou
- znalost manipulace s vysokozdvižným vozíkem
- znalost práce na PC (na základní úrovni)
- komunikativní, zodpovědný, samostatný

Pracovní náplň

- servisní opravy ručního elektrického nářadí a obráběcích strojů
- výstupní kontrola a příprava strojů pro zákazníky
- montáž a opravy obráběcích strojů u zákazníka
- místo výkonu práce: Dobruška

Nabízíme:

- nástup dle dohody, možný ihned
- samostatnou a zodpovědnou práci v zavedené firmě
- pravidelnou pracovní dobu bez přesčasů a víkendů v jednosměnném provozu
- příspěvek na stravování a dovolenou
- sleva na firemní výrobky
- prostředí s přátelskou atmosférou v malém kolektivu obchodní firmy

Životopisy zasílejte na prace@satrade.cz, nebo na adresu provozovny Ještětice

Telefonní kontakt: 608 177 425