WORX Professional

Nářadí WORX Professional je koncipováno pro práci s charakteristickými znaky reálného světa. Protože se jedná o inovativní značku, chceme získat důvěru uživatelů efektivitou, spolehlivostí a výkonem vyšším, než je vaše očekávání. Worx Professional nářadí je nejlepší volbou rofesionální výzbroje a služeb v oboru.

WORX Germany je mezinárodní výrobce elektrického a aku nářadí pro profesionální využití. Nářadí WORX Professional je navrženo pro každodenní práci náročných uživatelů. Je navrhováno v amerických vývojových laboratořích ve spolupráci s italskými designéry, sestaveno z komponentů s vysokou životností a zabaleno v odolném, praktickém a atraktivním kufru. Vyzkoušejte jedinečnou ergonomii plně vyhovující potřebám lidské ruky a pracovního pohodlí spolu s technologií použitou při konstrukci nářadí, které jsou vždy výhodou pro Vás – antivibrační rukojeti, prachotěsná ložiska a vypínače, rozmanité kapacity a výkony napájecích zdrojů či snadná výměna nástrojů bez použití klíče a mnoho dalších. Nářadí WORX Professional se nezalekne žádné práce.

Žádná práce není jednoduchá nebo naopak složitá - je jenom dobré a špatné pracovní nářadí!

A právě ČISTÁ PRÁCE je přesně to, co bude výsledkem Vaší snahy zhmotnit svůj nápad s nářadím WORX!

Sortiment WORX

Sortiment profesionálního nářadí obsahuje všechny standardně používané modely, a to v několika modifikacích.

Úhlové a vibrační brusky WORX, akuvrtačky, klasické i příklepové elektrické vrtačky, vrtací kladiva, hoblík, pásová bruska, horní frézka – to vše v jedinečném italském designu, čistém zpracování a vybaveno nejmodernější technologií.

Lahůdkou pro znalce je řada WORX REVOLVER - nářadí zkonstruované s pohyblivou rukojetí tak, aby v každém okamžiku kopírovalo přirozený pohyb lidského těla a ruky při práci a předešlo tak únavě.

Důvěra v kvalitu nářadí WORX je podložena vynikajícím řemeslným zpracováním a systémem kontrol.

Vstupní kontrola komponentů, dvě mezioperační a následně výstupní kontrola hotových výrobků předurčuje, že WORX může být používán v náročných podmínkách.

Následuje přehled a charakteristika produktu WORX ProfessionalWU743 Úhlová bruska

Úhlová bruska jinak známá jako „flexa“ či „rozbruška“ se používá pro dělení materiálů, k broušení a leštění povrchů, ale i k odrezování a odstraňování barev. Bezpečnou manipulaci zajišťuje rukojeť s krytem. Můžeme řezat beton, drážkovat stěny, zkracovat šrouby či obrušovat sváry.


WU420 Ponorná pila

Ponorná pila je velice podobná okružní pile s tím rozdílem, že dokáže začít řez kdekoli na desce a je schopna vyříznout díru například pro varnou desku. Práci usnadňuje i nastavitelná hloubka řezu. Zvládá toho ovšem daleko více, řezání pod přesnými úhly, zkracování prken, zarovnávání okrajů. Rovné řezy ulehčí vodící lišta.WU181 Aku šroubováky

Aku šroubováky jsou velkým pomocníkem pro každého kutila, ale i profesionálního řemeslníka. Aku šroubováky mají minimální hmotnost a velikost, poskytují výkon pro jakoukoliv činnost, ať už jde o samotné šroubování či vrtání do kovu, dřeva apod. Aku šroubováky s ostatním aku nářadím, jakými jsou např. aku pily, aku úhlové brusky či aku kladiva, mají množství funkcí např. spínač s elektrickou regulací, přepínače chodu či možnost nastavení kroutícího momentu.

WU481 Pokosové pily

Pokosové pily jsou určeny ke zhotovení úhlových řezů v nejrůznějších stavebních materiálech. Její využití je mnohostranné, od fošen, trámů, přířezů prken až po dokončovací práce při pokládce podlah a obložení. Je konstruována jako jednoduchý rám jezdící nad základnou z lehké slitiny, v níž jsou vyznačeny použitelné úhly. Moderní elektrické nebo aku pokosové pily mohou mít nastavování také jednoduchým stisknutím tlačítka. Bývají vybavené laserovým paprskem k vyznačení přesného řezu.


WU600.1 Horní frézka

Horní frézka je určená pro vytváření drážek, úkosů, ozdobných profilů a přesných spojů ve dřevě a plastech. Je vybavena řadou prvků pro přesnou, snadnou a bezpečnou práci. Výkonný motor zaručuje bezproblémovou práci i u tvrdších materiálů.
WU621 Hoblíky na dřevo

S hoblíky lze dřevo nejen srovnávat a uhlazovat, ale také rovně nebo šikmo drážkovat a polodrážkovat (falcování). Dále lze hoblíky používat ke strhnutí starých nátěrů. Lze je použít také k rychlému sražení hrany, srovnání povrchu před sesazením na sraz a se speciálními noži vytvářet na povrchu materiálu rustikální nábytkový dekor.WU641 Vibrační brusky

Vibrační brusky patří mezi jednoúčelové stroje používané zejména na broušení dřeva, umělých hmot, železných a neželezných kovů. Využít je lze k zaoblování hran, odstraňování starých nátěrů, broušení tmelů, laků a různých plnidel.

WU651 Excentrické brusky

Excentrické brusky jsou určeny pro domácí dílnu i střední provozy, karosářské a lakýrnické dílny a další. Brusky lze využít k broušení malých až středně velkých ploch, broušení dřevěných a kovových povrchů, broušení vytmelovaných ploch, broušení karosérií.
WU676 Multifunkční oscilační sonicrafter

Multifunkční oscilační sonicrafter známější spíše pod názvem „obrážečka“. Plní funkci téměř většiny nářadí pro restaurování. Zvládá multifunkční broušení, řezání a škrábání. Hliníková převodovka je zárukou dlouhé životnosti a kvality.Opalovací pistole

Elektrická opalovací pistole má široké využití v domácnosti, kutilských i údržbářských dílnách i různých výrobních provozech a jejich sekcích. Je možno je využít k odstraňování starých nátěrů, sušení čerstvých nátěrů, rozehřívání a nahřívání, rozmrazování zámků i dezinfekci horkým vzduchem. Pistole mají pracovní teplotu až 600 ºC.

Pásové brusky

Pásové brusky se používají převážně na rovinné broušení desek, trámů, latí a jiných rovných ploch. Občas se používají i na odstranění rzi na kovových plochách. Dále se používají k plošnému broušení laku, barev tmelu.

Přímočaré pily

Přímočará pila (někdy také nazývaná kmitací) je praktickou pilou pro řezání různých druhů materiálů. Při své nízké hmotnosti umožňuje přímočará pila rychlé řezání dřeva, lamino desek, plastů, plechů, oceli, lehkých kovů.

Okružní pily

Okružní pila lidově „Mafl“ podle německého výrobce, neboli elektrická kotoučová ruční pila.. Malá nebo velká pila do ruky, se kterou můžeme zakrátit i silná prkna, palubky nebo plaňky na plot. Zvládne snadno i silnější hranolky například na stavbu pergoly, nebo přesně zaříznout kuchyňskou pracovní desku nebo pomůže při pokládce plovoucí podlahy. Záleží jen na vhodném pilovém kotouči, který použijeme.


Aku vrtačky

Aku vrtačky lze použít pro většinu běžně používaných druhů stavebních materiálů. Promyšlená ergonomie moderních aku vrtaček nabízí nejvyšší komfort v každé pracovní situaci. AKU systém umožňuje maximální přenosnost a flexibilitu při práci s vrtačkou.
Elektrické vrtačky

Vrtačky jsou známé nářadí, se kterým pracoval snad každý muž. Vrtačky slouží k vyvrtávání děr a otvorů do různých materiálů. Vrtačky využívají vrtáku ke tvorbě děr. Vrtáky pro vrtačky můžeme rozdělit dle druhů materiálů, pro které jsou stavěny.

Vrtací kladiva

Slouží k přesnému a čistému vrtání do většiny známých stavebních materiálů, dřeva, kovu a plastu dále lze s kladivy nejen sekat, vysekávat ale i dlabat, otloukat omítky a obkladačky. Všechna kladiva umožňují zapojit vrtání bez příklepu, vrtání s příklepem nebo jen příklep bez rotace nástroje. V režimu sekání lze ostří sekáče nastavit do několika poloh, aby bylo možno zvolit optimální polohu pro danou operaci.Následující přehled poukazuje na výklad pozitivních pojmů, které jsou uvedeny v katalogu SA Trade s.r.o. pro rok 2013 a které nadřazují značku WORX Professional nad ostatní značky profesionální nářadí.

1.7 Ah
Napětí není vše! Při výběru akumulátorového nářadí věnujte velkou pozornost hodnotě "Ah" akumulátoru. Vyjadřuje množství energie, které může akumulátor pojmout. ČÍM je tato HODNOTA VYŠŠÍ, TÍM LÉPE. Je to jako s palivovou nádrží vašeho vozu: čím je větší, tím méně musíte zastavovat u čerpacích stanic.
12 V
Také si myslíte, že čím vyšší napětí zdroje, tím výkonnější nářadí? Je to pravda pouze částečně. Když podělíte hodnotu napětí hodnotou "Ah", budete překvapeni! Vrtačka s napětím 12 V a akumulátorem 2 Ah má skutečně STEJNÝ VÝKON, jako 24 V vrtačka s 1 Ah akumulátorem.
14.4 V
Také si myslíte, že čím vyšší napětí zdroje, tím výkonnější nářadí? Je to pravda pouze částečně. Když podělíte hodnotu napětí hodnotou "Ah", budete překvapeni! Vrtačka s napětím 12 V a akumulátorem 2 Ah má skutečně STEJNÝ VÝKON, jako 24 V vrtačka s 1 Ah akumulátorem.
18 V
Také si myslíte, že čím vyšší napětí zdroje, tím výkonnější nářadí? Je to pravda pouze částečně. Když podělíte hodnotu napětí hodnotou "Ah", budete překvapeni! Vrtačka s napětím 12 V a akumulátorem 2 Ah má skutečně STEJNÝ VÝKON, jako 24 V vrtačka s 1 Ah akumulátorem.
24 V
Také si myslíte, že čím vyšší napětí zdroje, tím výkonnější nářadí? Je to pravda pouze částečně. Když podělíte hodnotu napětí hodnotou "Ah", budete překvapeni! Vrtačka s napětím 12 V a akumulátorem 2 Ah má skutečně STEJNÝ VÝKON, jako 24 V vrtačka s 1 Ah akumulátorem.
3-METROVÝ KABEL

Další jasná výhoda! Napájecí kabel, který je ještě delší, než běžně, umožňuje pracovat volněji a především bez použití neskladných prodlužovacích kabelů.
HLINÍKOVÁ DESKA
Stejně jako pro budovy, i pro kvalitní nářadí platí, že musí mít pevné základy. Podívejme se například na brusky WORX! Na rozdíl od běžných plastových základen poskytuje základna z litého hliníku špičkovou rovinu a stabilitu pro nářadí, což znamená lepší a rovnější povrch. Hliník rovněž odvádí teplo vytvářené třením, čímž snižuje riziko poškození broušeného materiálu. Ano, třeba toho krásného starožitného stolku, který právě restaurujete!.
HLINÍKOVÁ PŘEVODOVKA
O plastu se říká, že je to univerzální materiál. Možná je to pravda, ale rozhodně to neplatí o převodovce - té nejdůležitější součásti vašeho nářadí! TLAKOVĚ ODLÉVANÁ HLINÍKOVÁ PŘEVODOVKA zaručuje skvělou stabilitu vnitřních mechanizmů a lepší odvádění tepla, což má za následek delší životnost nářadí.
SKLÍČIDLO ANTI SLIP CHUCK
Nároční uživatelé věří, že rychloupínací sklíčidla jsou dobrá jen pro práci se dřevem. A pro vrtání do kovu či betonu že jsou vhodná jedině sklíčidla s kličkou. To však neplatí pro sklíčidla se systémem WORX ANTI-SLIP CHUCK™. Tento systém zaručuje, že vrták zůstane utažený i při nejnáročnějším použití.
ANTIVIBRAČNÍ DRŽADLO
Pomocné rukojeti s antivibrační funkcí jsou připojeny k tělu nástroje pomocí speciálního elastomeru, který dokáže tlumit vibrace nástroje. Nyní můžete zapomenout na nepříjemné pocity, které vás léta provázely.
DUÁLNÍ UCHYCENÍ

Především jde o flexibilitu. Je váš brusný papír vybaven systémem Velcro™? Žádný problém! Můžete jej bez problémů nasadit na spodní stranu vaší brusky WORX.
PRACHOVÝ PŘÍPOJ
Nástroje WORX s integrovaným odsáváním prachu mají prachový port, ke kterému můžete připevnit dodaný sáček na prach, nádobu nebo přímo hadici vysavače pro mokrosuché vysávání... bez ohledu na průměr.
ODOLNÉ PRACHU
Vibrační a úhlové brusky se používají v prašném prostředí. Z tohoto důvodu se stovky obyčejného nářadí často vrací do servisů s poruchou vypínače. To však neplatí pro nářadí WORX vybavené protiprachovým kolébkovým vypínačem!
STOP PRACHU
Proč byste měli při práci dýchat prach!? A ještě navíc všechen ten nepořádek uklízet. Z běžných sáčků se uvolňují jemnější částečky prachu, které projdou chatrnými textilními filtry a proniknou do vašich plic a do oblečení. Filtry WORX DUST STOP Filters™ zachytí i ten nejjemnější prach a částečky. Užívejte si čistý vzduch.
ERGOSUM
Úhly a geometrie, které respektují neutrální postoj lidského těla. Tvary, které odpovídají přesné anatomii a funkčnosti lidských rukou. Úchopy, jejichž velikost a tvar zajišťují pohodlí a umožňují efektivní přenášení síly těla.
HAMMERFORCE™
Představte si: zatlučete hřebík do dřeva tím, že na něj stoupnete celou hmotností vašeho těla. Nyní si představte, jak dupnete na hřebík podpatkem. Druhý způsob je efektivnější, že? To je princip technologie Hammerforce™: několik velkých úderů relativně nízkou hmotností, což umožňuje vrtat rychleji, dokonce i do betonu tvrdého jako skála.
ITALIAN DESIGN
Pokud jste jako my, budete souhlasit, že dnešní ruční nářadí je většinou příliš nudné. Dobrou zprávou je, že tomu tak nemusí být. WORX nářadí nejen dobře funguje, ale také velmi dobře vypadá. Proč být spokojen pouze s jedním nebo s druhým? Z tohoto důvodu máme v Itálii špičkový tým tvůrců průmyslového designu, kteří dávají tvář veškerému našemu nářadí. Protože existuje design a potom existuje ITALSKÝ DESIGN!
LASERGUIDE
Základy geometrie praví: "Nejkratší spojení mezi dvěma body je přímka." Teď přichází náročná praxe - pokusit se udělat přímý řez. Zde přichází na řadu náš patentovaný systém LaserGuide™. Stačí udržovat laserový paprsek na značce, kterou jste si tužkou vyznačili, a provést řez. Pokaždé perfektně rovně. Takže znovu – k čemu byl ten malý zářez na spodní straně mé pily?
MEGATORQUE™
Lidé vždy tvrdí, že potřebují vyšší výkon. Ale co je výkon? Profesor fyziky by řekl, že to je „krouticí moment násobený rychlostí“. Co je ale krouticí moment? Představte si jej jako „hrubou sílu“. Krouticí moment je to, co umožňuje vašemu automobilu vyjet na kopec. A krouticí moment vám umožňuje šroubovat velké šrouby do silného kusu dřeva. Když uvidíte ikonu MegaTorque™ na některé akuvrtačce WORX, máte jistotu, že její krouticí moment je nejlepší ve své třídě.
NO KEY CHUCK SYSTEM
Přáli jste si někdy mít ruku navíc? Sice nejsme plastičtí chirurgové, ale zkonstruovali jsme bezklíčová upínadla WORX, která lze pohodlně ovládat jednou rukou. Vzpomeňte si na to, až budete příště vyměňovat vrták na 5 metrovém žebříku.
PENDULUM ACTION
Hezká funkce u vykružovaček a přímočarých pil WORX. Kombinací přímočarého záběru a elipsovitého okružního pohybu reprodukuje tato funkce pohyb mistra truhláře při řezání ruční pilou. Díky výběru ze 4 různých úrovní okružního pohybu můžete jediným otočením přepínače přecházet od rychlých řezů v hrubém dřevu po zcela čisté řezy kovového plechu.
POWERSTATION
Skvělé akumulátory si zasluhují skvělé nabíječky. Nabíječka Worx PowerStation neumožňuje pouze rychlé nabíjení, ale je vybavena také inteligentní elektronikou. Integrovaný okruh optimalizuje každé nabíjení průběžným detekováním hladiny nabíjení s jejím následným omezením po úplném nabití akumulátoru. Tato důležitá funkce pomáhá akumulátoru udržovat svoji kapacitu a energii, což představuje stovky dalších nabíjení po dobu životnosti akumulátoru.
POWERTANK
Akumulátory Worx jsou plně zaměnitelné, pokud vaše nástroje Worx používají stejné napětí. Jedná se tedy o systém, se kterým můžete růst, aniž by se vaše dílna plnila akumulátory, které se dají použít pouze s jedním nástrojem. A protože jsme nechtěli, aby se k nástrojům Worx musela připojovat pouze další nevzhledná hranatá cihla, našli jsme způsob, jak vtěsnat více energie do méně prostoru – vytvořili jsme náš menší a kulatější akumulátor PowerTank. Někdy se dají v malém obalu získat velké věci.
QUICK ADJUST
Již dříve jsme vás seznámili s výhodou výměny nožů bez nutnosti použití pomocných nástrojů, ale co složité provádění ostatních nastavení? Když uvidíte symbol QuickAdjust na nástroji WORX, znamená to, že můžete provádět menší nastavení a jemné ladění zcela bez pomocných nástrojů.
SERVICEABLE BRUSHES
Tato funkce umožňuje vyměňovat opotřebené kartáčky v motoru bez celkové demontáže stroje (jak sami víte, nejobtížnější je smontovat stroj zase dohromady - vždycky zbývá nějaký šroub navíc). U strojů s vyměnitelnými kartáčky stačí odšroubovat, vyměnit kartáček, našroubovat zpět – a výměna je hotová.
SLIMBODY
Nejedná se o další dietu ani program na hubnutí. S některými stroji, jako například s malými úhlovými bruskami, se nejlépe pracuje, když je držíte za plášť motoru. Pokud nemáte ruce jako Michael Jordan, oceníte pohodlí a kontrolu WORX Slim Body.
SPEED CONTROL
Víte, jak funguje tempomat ve vaše automobilu? CSC je stejná koncepce. Když se zvýší zatížení stroje, otáčky motoru se sníží a vy musíte toto snížení vyrovnat silnějším stisknutím spouště. S CSC to stroj dělá sám. Lepší ovládání rychlosti znamená lepší kontrolu nad výsledkem. Přesvědčte se sami.
SPINDLE LOCK
Zkusili jste někdy vyměnit pohybující se pilový nebo brusný kotouč? Opravdu nic snadného. Toto tlačítko udržuje disk zamknutý v poloze tak, že je možné jej snadno sejmout a vyměnit.
TOOL FREE BLADE CHANGE
Již žádné hledání ztracených klíčů nebo zápasení s nevhodnými maticemi a šrouby. Mechanizmus výměny nožů bez nutnosti použití dalších nástrojů. WORX umožňuje vyměňovat nože během několika sekund. Rovněž udržuje nože pevně utažené a zajištěné během řezání.
VARIABLE SPEED
Jak již víte stejná rychlost není vhodná pro každou práci. Vrtání v kovu vyžaduje nižší rychlost, jinak bude výsledkem spálený vrták a kouř. Ale zkuste použít stejnou nízkou rychlost při vrtání do betonu – vyvrtání otvoru vám může trvat týden. Stroje WORX nabízejí široký rozsah přednastavených rychlostí, které vám dávají volnost výběru správné rychlosti pro vaši práci.
2.2 Ah
Napětí není vše! Při výběru akumulátorového nářadí věnujte velkou pozornost hodnotě "Ah" akumulátoru. Vyjadřuje množství energie, které může akumulátor pojmout. ČÍM je tato HODNOTA VYŠŠÍ, TÍM LÉPE. Je to jako s palivovou nádrží vašeho vozu: čím je větší, tím méně musíte zastavovat u čerpacích stanic.
2.6 Ah
Napětí není vše! Při výběru akumulátorového nářadí věnujte velkou pozornost hodnotě "Ah" akumulátoru. Vyjadřuje množství energie, které může akumulátor pojmout. ČÍM je tato HODNOTA VYŠŠÍ, TÍM LÉPE. Je to jako s palivovou nádrží vašeho vozu: čím je větší, tím méně musíte zastavovat u čerpacích stanic.
Vibrafree
Pomaleji nemusí být vždy bezpečněji…Co může platit pro řízení auta, může být opakem při práci s Worx bezvibračním nářadím. Bezvibrační nářadí rapidně zvyžuje vaši produktivitu, až na 100%, zatímco udržuje zpětné vibrace extrémně nízké. Jak je to možné? Technologie aktivního rušení vibrací vrací vibrace zpět do obrobku místo do vaší ruky a tím maximalizuje sílu, která jde do broušení.
Cyclonic Dust Separator
Na rozdíl od tradičních filtrů, které propouštějí prach ven ze sáčků, Worx Cyclonic prachový separátor efektivněji separuje prach ze vzduchu. Zatímco standardní prachové filtry způsobují ztrátu na výkonu, s Worx CDS zůstává výkon konstantní. Další benefit je ten, že vzduch vypouštěný CDS sytémém je čistší a zdravější pro životní prostředí.
Revolver
Worx Revolver je první a jediná řada elektrického nářadí, které se přizpůsobilo vašemu tělu, místo toho, aby nutilo vaše tělo přizpůsobit se nářadí. Díky jeho revoluční rukojeti, s revolverovým nářadím nemůžete pracovat bez toho, abyste měli extra pohodlí, efektní převod vaší síly a maximální kontrolu.
Hyperlock
Unikátní Hyperlock tool free systém vám umožní upnout příslušenství bez nářadí a poskytuje sílu upnutí 1 tuna, aby se zabránilo vyklouznutí listu.
Lithium Power
Klíčovou předností lithia je extrémně pomalé vybíjení, to znamená, že je připravený pracovat i v případě, že nebyl nabitý několik týdnů. Jeho vysoká kapacita poskytuje delší dobu práce a nižší hmotnost. Na druhou stranu nemůže dodávat vysoký proud pro těžké aplikace, pokud nezvýšíte voltáž, velikost, hmotnost a cenu.
Power Share
Proč platit za nechtěné baterie a nabíječky, když je můžete sdílet? Jedna baterie je příliš moc, když ji nepotřebujete. PowerShare vám dá svobodu sdílet baterie mezi vaším nářadím 12V a 18V.
Compack
Ni-Cd a NI-MH zastaralé? Jiní výrobci elektronářadí mohou říkat, co chtějí. Pravda je taková, že většina profesionálů stále preferuje výkon a cenovou dostupnost Ni-Cd a Ni-MH baterií. Ale naše vylepšené baterie dovedly tyto technologie do nového extrému. Představujeme nejvíce kompaktní baterie na světě. Stejný výkon uvnitř, menší design. K dispozici 12V, 14.4V a 18V, NiCd a NiMH.
Beveltrac
BeveltrackTM zlepšuje viditelnost během řezání pro přesnost řezu.
GlideStroke™
Exklusivní Glide Stroke mechanismus poskytuje vysokou kapacitu řezu s poloviční výškou než má standardní přímočará pila.
Duble Bearing
Exklusivní design dvojitých ložisek pro vysokou přesnost a extrémní výdrž.
Dual Blow System
Duální systém odsávání snižuje proudění vzduchu a zabraňuje stoupání prachu do obličeje, což umožňuje čistou linii řezu a větší přesnost.
Jawhorse
Silný a variabilní opěrný stojan nahradí Váš ponk, opěrné stojany, svěrky, svěráky a ještě mnohem více. Jeho nožní pedál vytváří extrémní upínací sílu a uvolňuje vám ruce. Upínací síla 1 tuna a upínací prostor 940 mm uspokojí téměř všechny vaše pracovní nároky. S volitelným příslušenstvím jako je například svářecí čelist, čelist pro polena a řetězovou pilu, čelist pro překližku a místo pro pokosovou pilu vám poskytne ještě více funkcí.
Versacut
Multifunkční, bezpečná a malá pila, která může řezat různé materiály jako dřevo, dlaždice, umělá hmota, břidlice, hlinikové desky a dokonce kovové desky. Její charakteristické znaky zahrnují kompaktní a vyvážený design, nízkou hmotnost, rychlé nastavení hmotnosti a laserové pravítko, což vše pomáhá obsluze dokončit práci snadno a rychle. Různé příslušenství pomůže pro podélné řezání a řezání v úhlech.
Contour
Potřebujete udělat řez pod kuchyňským dřezem, ale je zde velmi málo místa? Není poblém. Nová přímočará pila Worx Contour vás vezme do míst, kam jiná přímočařá pila nemůže. A není to jen o tom, dostat se do úzkých míst. Contour má také sportovní nižší těžiště a rukojeť, která padne přirozeně do vaší ruky. To znamená, že máte lepší kontrolu a manévrovací možnosti v každém použití, ať už v úzkých prostorách či mimo nich.