Pracovní pozice - účetní / administrativní pracovník

Česká obchodní firma s mezinárodní působností v oboru prodeje elektrického ručního nářadí a obráběcích strojů hledá spolupracovníka na pozici účetní / administrativní pracovník.

Požadavky:

- vzdělání SŠ ekonomického směru
- výborná znalost práce na PC, znalost práce v IS K2 výhodou
- znalost podvojného účetnictví
- znalost práce v MS Office
- řidičský průkaz B
- komunikativnost, samostatnost
- pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost

Pracovní náplň

- zpracování účetních dokladů v účetním programu
- pomoc hlavní účetní při zpravování daňových přiznání a hlášení,
kontrole a inventarizaci účtů, měsíčních reportech
- zajištění archivace účetních dokladů
- administrativní práce dle požadavků nadřízených
- místo výkonu práce - provozovna Ještětice u Solnice

Nabízíme:

- vhodné pro absolventy
- nástup dle dohody, možný ihned, možnost zkráceného úvazku
- samostatnou a zodpovědnou práci v zavedené firmě
- pravidelnou pracovní dobu bez přesčasů a víkendů v jednosměnném provozu
- příspěvek na stravování a dovolenou
- sleva na firemní výrobky
- prostředí s přátelskou atmosférou v malém kolektivu obchodní firmy

Životopisy zasílejte na prace@satrade.cz do 17.7.2022