Pracovní pozice - Manažer obchodu pro velkoobchod

Hledáme spolupracovníka na pozici manažer obchodu pro velkoobchod.

Region Jižní Čechy

Požadavky:

- vzdělání SŠ, vyučen s maturitou - obchodní, strojírenské zaměření
- praktická znalost v oboru obráběcích strojů a ručního nářadí je výhodou
- zkušenosti z obdobné pozice min. 5 let
- schopnost vést obchodní jednání
- PC uživatel, řidičský průkaz B
- zodpovědný, samostatný
- orientaci na výsledek
- komunikační a prezentační dovednosti
- orientace v oboru ručního nářadí a obráběcích strojů výhodou

Pracovní náplň

- zodpovědnost za obchodní aktivity se stávajícími zákazníky
- vyhledávání nových zákazníků
- koordinace obchodního týmu ve svěřeném regionu
- vyhodnocování a podpora marketingových aktivit
- analýza trhu a vyhledávání nových tržních segmentů
- řešení obchodní agendy, reporting
- místo výkonu práce – provozovna Ještětice 88

Nabízíme:

- nástup dle dohody, možný ihned
- zaškolení
- samostatnou a zodpovědnou práci v zavedené firmě
- odpovídající platové ohodnocení
- prostředí s přátelskou atmosférou v malém kolektivu obchodní firmy

Životopisy zasílejte na prace@satrade.cz, nebo na adresu provozovny Ještětice.
Telefonní kontakt: 608 177 425