Pracovní pozice - Marketingový specialista / správa IT

Marketingový specialista / správa IT

Požadavky:

- SŠ/VŠ vzdělání
- orientace v oboru obráběcích strojů a ručního nářadí výhodou
- výborná znalost českého jazyka (gramatika, skladba slov)
- výborná znalost PC (MS Office, email, internet, Adobe Photoshop)
- analytický přístup k práci
- zkušenosti se správou e-shopu a tvorbou webových stránek
- zkušenosti s internet marketingem
- komunikativnost, zodpovědnost, samostatnost a ochotu učit se novým věcem

Pracovní náplň

- příprava produktů pro prezentaci na webu (texty, obrázky, …)
- tvorba prodejních akcí a newsletterů
- správa IT, IS K2, firemních zařízení, včetně komunikace s dodavateli
- kontrola cen a cenové srovnání – samostatná práce v excelu
- tvorba reportů
- sledování nových trendů na internetovém tržišti
- internet marketing
o tvorba textů
o PPC kampaně, Linkbuilding cílené kampaně,
o prezentace na Seznam a Google, mapách, firemních katalozích atd.,
o Google Analytics, SEO
- místo výkonu práce – provozovna Ještětice 88, Rychnov nad Kněžnou

Nabízíme:

- nástup dle dohody, možný ihned
- zaškolení
- samostatnou a zodpovědnou práci
- odpovídající platové ohodnocení
- dobré zázemí obchodní firmy
- firemní benefity

Životopisy zasílejte na prace@satrade.cz do 30.4.2024