Pracovní pozice - Správce internetového portálu, webu a e-shopu

Správce internetového portálu, webu a e-shopu

Požadavky:

- SŠ/VŠ vzdělání
- orientace v oboru obráběcích strojů a ručního nářadí výhodou
- zkušenosti se správou e-shopu a tvorbou webových stránek
- výborná znalost českého jazyka (gramatika, skladba slov)
- výborná znalost PC (MS Office, email, internet, Adobe Photoshop), práce v IS K2 výhodou
- zkušenosti s internet marketingem
- řidičský průkaz B
- komunikativnost, zodpovědnost, samostatnost a ochotu učit se novým věcem

Pracovní náplň:

- aktualizace informací o výrobcích a na webu
- příprava sortimentu do akcí, rozesílání newsletterů
- správa IT, firemního zařízení, komunikace s dodavateli IS/IT
- přeceňování, kontrola cen a cenové srovnání
- sledování nových trendů na internetovém tržišti
- internet marketing
- tvorba textů
- PPC kampaně, Linkbuilding cílené kampaně,
- prezentace na Seznam a Google, mapách, firemních katalozích atd.,
- Google Analytics, SEO
- místo výkonu práce – provozovna Ještětice 88, Rychnov nad Kněžnou

Nabízíme:

- nástup dle dohody, možný ihned
- zaškolení
- samostatnou a zodpovědnou práci
- odpovídající platové ohodnocení
- dobré zázemí obchodní firmy
- firemní benefity

Životopisy zasílejte na prace@satrade.cz.