Sněhové frézy - NOVINKA v sortimentu

Společnost SA Trade s.r.o., zařadila do svého sortimentu novinky v podobě třech sněhových fréz značky PROMA. Frézy jsou poháněny čtyřtaktním motorem OHV o výkonech 6,5 a 11 HP.

Proto neváhejte a připravte se na zimu s předstihem, abyste mohli letošní svátky prožít v klidu a v pohodě v teple svého domova.

PSF-560/6,5 - Sněhová fréza benzínová, dvoustupňová

Tato dvoustupňová sněhová fréza PROMA PSF-560/6,5 je ideální kombinací výkonu za rozumnou cenu. Fréza je poháněna čtyřtaktním motorem OHV o výkonu 6,5 HP. Ovládání výhozového komínu je snadné pomocí páky. Záběr 56 cm a výška záběru 51 cm dělá z této frézy jednu z nejlepších voleb pro úklid sněhu. Fréza je opatřena vylepšenými pneumatikami se šípovým dezénem zabraňujícím prokluzu. Sněhový šnek je opatřen po svém obvodu zuby, které snadno prochází skrz sněhovou pokrývku. Dvoustupňový systém pak zajišťuje jak kvalitní sběr tak i odhoz sněhu.

PSF-560/6,5
PARAMETRY:

Výkon: 6,5 HP
Objem motoru: 196 ccm
Šířka záběru: 56 cm
Výška záběru: 51 cm
Typ motoru: 4-taktní motor OHV
Ovládání směru odhozu: 190°
Objem palivové nádrže: 3,6 l
Spotřeba paliva za hod.: 0,8 l/h
Startování: startovací šňůra
Šípový dezén pneu: ano
Hmotnost: 78 kg
PSF-620/6,5 - Sněhová fréza benzínová, dvoustupňová s elektrickým startováním

Dvoustupňová sněhová fréza PROMA PSF-620/6,5 je poháněna čtyřtaktním motorem OHV o výkonu 6,5 HP s elektrickým startováním. Pro práci za zhoršené viditelnosti je fréza vybavena reflektorem. Ovládání výhozového komínu je snadné pomocí páky. Záběr 62 cm a výška záběru 51 cm je ideální kombinací, jak rychle zvládnout úklid sněhu. Sněhová fréza je opatřena vylepšenými pneumatikami se šípovým dezénem, který zabraňuje prokluzu na hladkém povrchu. Sněhový šnek je opatřen po svém obvodu zuby, které snadno prochází skrz sněhovou pokrývku. Dvoustupňový systém pak zajišťuje kvalitní odhoz sněhu, ale i bezproblémový průchod sněhovou pokrývkou.

PSF-620/6,5
PARAMETRY:

Výkon: 6,5 HP
Objem motoru: 196 ccm
Šířka záběru: 62 cm
Výška záběru: 51 cm
Typ motoru: 4-taktní motor OHV
Ovládání směru odhozu: 190°
Objem palivové nádrže: 3,6 l
Spotřeba paliva / hod.: 0,8 l/h
Startování: El. 230V + startov. šňůra
Světlomet: ano
Šípový dezén pneu: ano
Hmotnost: 82 kg
PSF-700/11 - Sněhová fréza benzínová, pásová, dvoustupňová s elektrickým startováním

Pojezdovými pásy místo kol vybavená sněhová fréza PROMA PSF-700/11 je poháněna čtyřtaktním motorem OHV o výkonu 11 HP s elektrickým startováním. Pro práci za snížené viditelnosti je fréza vybavena reflektorem. Ovládání výhozového komínu je jednoduché, ovládané elektricky z místa obsluhy. Pro větší pohodlí obsluhy jsou madla elektricky vyhřívána. Záběr 70 cm a výška záběru 54,5 cm spolu s pásovým pojezdem tuto frézu předurčuje pro úklid sněhu v náročných podmínkách. Sněhový šnek je opatřen po svém obvodu zuby, které snadno prochází skrz sněhovou pokrývku. Dvoustupňový systém pak zajišťuje kvalitní nejen odhoz sněhu, ale i bezproblémový průchod sněhovou pokrývkou.

PSF-700/11
PARAMETRY:

Výkon: 11 HP
Objem motoru: 337 ccm
Šířka záběru: 70 cm
Výška záběru: 54,5 cm
Typ motoru: 4-taktní motor OHV
Ovládání směru odhozu: 190°
Objem palivové nádrže: 6,5 l
Spotřeba paliva / hod.: 1,8 l/h
Startování: El. 230V + start. šňůra
Světlomet: ano
Vyhřívaná rukojeť: ano
Hmotnost: 135 kgProdukty můžete zakoupit v naší široké distribuční síti autorizovaných prodejců nebo v e-shopu promacz.cz.