Značky

Telwin

Telwin

TELWIN je mezníkem pro mezinárodní trh a špičkou na světovém trhu. Jsou to právě nové projekty, nápady a perspektivy, které podtrhují vedoucí pozici značky TELWIN v oblasti sváření, plasmového řezání, nabíjení a startovacích zařízení.   Více »


Proma

Proma

PROMA je již od roku 1996 značkou kvalitních dřevoobráběcích a kovoobráběcích strojů. V posledních dvou letech byl sortiment rozšířen i o oblast zahradní techniky.   Více »


Comprecise

Comprecise

Kompresory COMPRECISE jsou výkonná a kvalitní zařízení italské výroby, při jejichž výrobě je uplatňován systém řízení kvality ISO 9001.   Více »


Ferm

Ferm

FERM je oblíbená a žádaná značka elektrického a aku nářadí určené pro široké spektrum použití v třídě hobby. Dynamika, síla, promyšlené inovace výrobků a chuť neustále něco zlepšovat – to je charakteristika nejen této mezinárodní značky FERM, ale i jeho holandského výrobce FERM Corporate.   Více »


Diy

DIY

DIY abresives - NOVINKA na českém trhu. Široký sortiment řezných a brusných kotoučů.   Více »


logo BeTa 180

Beta

Beta se stává stále více vyhledávanou značkou na evropském trhu. Její obliba stoupá již od roku 1994, kdy se na českém trhu objevila poprvé. Za tuto dobu si vypracovala, u svých uživatelů, pověst více než chvályhodnou. Beta je zárukou jistoty, spolehlivosti a hlavně dobré kvality za příznivou cenu.   Více »