O firmě

Společnost SA Trade se orientuje na prodej elektrického ručního nářadí, obráběcích strojů, zahradní techniky a příslušenství.

Naše společnost nabízí nejrozsáhlejší dodávkový program elektrického ručního nářadí, stacionárních strojů, strojů k obrábění kovů i dřeva, zařízení a strojů do zahrady a pro domácnost. Jsme také exkluzivním dodavatelem renomovaných celosvětově uznávaných značek, které úspěšně zastupujeme již několik let. Sortiment zboží je stále rozšiřován s ohledem na aktuální potřebu trhu.

Optimální poměr ceny a výkonu spolu s vysokou jakostí předurčuje naše stroje a nářadí nejen do domácích či řemeslnických dílen, ale i pro celou řadu profesionálních uživatelů – pro úseky opravárenství a údržby podniků, pro kovoobráběcí a dřevoobráběcí provozy. Vzhledem k rozmanitosti a obsáhlosti dodávaného sortimentu jsme schopni pokrýt potřeby našich zákazníků, jak při dovybavení stávajících provozů, tak při zařizování zcela nových dílen. Díky bohaté zkušenosti z oboru strojírenství nabízíme investiční dodávky strojního parku nejen do výrobních celků ale i do školských a učňovských zařízení.

Záruka kvality strojů je garantována u vybraných značek prodlouženou záruční dobou 3 roky. Využijte proto plnou záruku bez žádných skrytých příplatků. V oblasti služeb jsou Vám dispozici kvalitní poradenské služby a záruční a pozáruční servis. Nabízíme rovněž instalace strojů a odborné zaškolení.ISO 9001 (CZ)Dne 8. června 2010 získala společnost SA Trade s.r.o. cerfikát řízení systému managementu
kvality ČSN EN ISO 9001:2008.
Tento integrovaný systém řízení kvality deklaruje, že veškeré činnosti společnosti jsou vykonávány v souladu s mezinárodně uznávanými standardy.

Dne 19. července 2011 získala společnost SA trade s.r.o. recertifikaci certifikátu řízení systému managementu kvality ČSN EN ISO 9001:2008.Dodávaný sotriment prezentuje širokou škálu renomovaných značek, jako jsou:
PROMA, FERM, WORX PROFESSIONAL, WORX GARDEN, TELWIN, COMPRECISE a DIY.

Sortiment je určen širokému okruhu zákazníků, počínaje náročnými uživateli v třídě PROFI, dále pak uživateli, kteří ocení kvalitní výrobky v dostupné cenové hladině v třídě SEMI-PROFI a konče uživateli pro široké domácí využití v třídě HOBBY.

Při nákupu zboží zákazník ocení u řady výrobků prodlouženou záruční lhůtu.

Naše nabídka je dostupná pro každého. Jakýkoliv výrobek můžete zakoupit v rozsáhlé síti našich vyškolených síti autorizovaných prodejců, případně v e-shopu.

Pevně věříme, že Vás široká nabídka strojů a služeb zaujme. Využijte k tomu náš produktový katalog, ve kterém najdete potřebné řešení při nákupu požadovaného stroje nebo elektrického nářadí. Plnou spokojenost při práci i hobby kutilství Vám přeje SA Trade s.r.o.

Provozovna SA Trade s.r.o - Ještětice 88
1x11x11x11x11x11x11x11x11x11x11x11x1Provozovna SA Trade s.r.o. - Ještětice 88, Solnice