DIY

DIY abresives - NOVINKA na českém trhu.

Široký sortiment řezných a brusných kotoučů.

DIY flex
Řezné kotouče jsou výkonným a silným nástrojem pro různorodé použití. Jsou určeny pro řezání nerezových i běžných ocelí, dostupné ve standartních průměrech.
Brusné koutouče jsou určeny pro broušení oceli. Jejich chrakteristickým znakem je vysoký výkon, dlouhá životnost a výborné pracovní výsledky.DIY abrasives
Brusné lamelové kotouče jsou určeny pro univerzální použití v průmyslu k dokončovacím operacím při opracovávání všech kovových materiálů. Jsou složeny z lamel (100% bavlna) se zirkonkorundovým zrnem uložených rovnoměrně na nosičích z umělé pryskyřice, vyztužených skelným vláknem.DIY diamant
Diamantové řezné kotouče segmentové jsou vhodné zejména pro řezání betonu, přírodního a umělého kamene. Diamantový kotouč dosahuje dobrých řezných výkonů prakticky na všech běžných stavebních materiálech.
Diamantové řezné kotouče celoobvodové jsou kotouče s dobrým výkonem, určený pro drobné řemeslníky a kutily. Vhodné jsou pro řezání kachliček, dlažby, glazované keramiky a mramoru. Řezání je možné za sucha i za mokra.