WORX Garden

Pod názvem WORX Garden je k dispozici několik pomocníků pro údržbu krásného vzhledu vaší zahrady.

Bylo jen otázkou času, kdy se oblast zahradní techniky stane dalším oborem, ve kterém značka WORX začne nabízet široké portfolio výrobků.

Již několik let je nabízen WORX Garden na trzích západní Evropy, Velké Británie či Ameriky.

Značka elektronářadí Worx Professional již sklízí úspěchy v prodeji elektrického a akumulátorového nářadí.
Zahradní technika se tak stává dalším oborem, ve kterém bude WORX získávat spokojené zákazníky.

Pod značkou WORX Garden můžete zakoupit produkty v následujících kategoriích:

• Elektrické strunové sekačky
• Aku strunové sekačky
• Elektrické nůžky na živý plot
• Aku nůžky na živý plot
• Elektrické motorové pily
• Aku nůžky na trávu
• Elektrický vysavač listí
• Zahradní drtič větví
• Elektrické sekačky
• Aku sekačky


Na následujícím videu je vidět, že společnost WORX je šetrná i k životnímu prostředí. Aku sekačky na trávu jsou toho zdárným příkladem. Téměř neslyšné sekání a výdrž baterie na jedno nabití až 1500m², dělají z těchto sekaček ideální a příjemné pomocníky pro Vaši zahradu, kteří nebudou u Vaší práce rušit ostatní v okolí nepříjemným hlukem.
Aku strunová sekačka WORX WT WG150E je variabilní a všestraná sekačka pro každou příležitost na Vaší zahradě. Předností této strunové sekačky je příjemná ergonomie, teleskopická ocelová tyč s natáčením 210 mm, otočná nastavitelná rukojeť a otočná hlava, automatický posuv struny. To vše a mnohem více je vidět na následujícím videu.

Následuje přehled a charakteristika produktu WORX Garden


WG401E Štěpkovač větví
Štěpkovače větví jsou určeny k efektivnímu úklidu zahrady a jsou ideálními pomocníky pro přípravu kompostů či štěpek na topení. Pomohou hospodárně odstranit odpad ze zahrady, jakým jsou zbytky rostlin a dřevin, větvičky po údržbě stromů a zeleně, odřezky a listí. Velmi tichý chod umožňuje práci v kteroukoli denní hodinu.WG794E Robotická sekačka
Robotická sekačka slouží pro Vaše pohodlí. Víkendy nebudete muset trávit za madlem sekačky, protože robotická sekačka vše zvládne sama. V den, který si nastavíte, vyjede z nabíjecí stanice a sama poseče celou zahradu. Dešťový senzor zajistí, že pokud se při sečení rozprší, sekačka automaticky pojede zaparkovat na Vámi určené místo. Již po prvním týdnu uvidíte rozdíl v kvalitě trávníku.WG783E Aku sekačka na trávu
Aku sekačka na trávu je vodná zejména do měst pro svůj tichý chod. Nízká hmotnost umožní lehkou manipulaci. Sběrný koš je opatřen indikátorem plnosti a plastovým víkem pro lepší kontrolu. Pěnové madlo zajistí plný komfort při sečení větších ploch.
WG501E Vysavač a mulčovač
Vysavač a mulčovač je nejkompaktnější a nejlehčí vysavač ve své třídě, který kombinuje 3 různé funkce v jednom, a to sání, foukání a mulčování. Tato změna je možná bez montážního nářadí. Jednoruční, lehké, snadné a komfortní ovládání, to je jen nepatrný výčet předností tohoto vysavače.
Křovinořezy
Křovinořez je zařízení na kosení a prostříhávání travních porostů, křoví, a malých stromků. Křovinořez je poháněn Aku bateriií, aby se mohl dostat i do špatně přístupných míst. Křovinořez mívá nejčastěji popruhy přes ramena a dvě speciální rukojeti pro lehkou manipulaci a dlouhotrvající pracovní činnost. Křovinořez může být vybaven rotačním zařízením ve formě ocelového disku, který může kosit i menší stromky nebo bývá vybaven strunou, která kosí travní porosty a drny.

Nůžky na živý plot
Nůžky na živý plot bývají konstruované pro tvarové zarovnání a hromadné seřezávání keřovitých rostlin. Nůžky na živý plot bývají poháněné spalovacím motorem, elektromotorem nebo Aku zdrojem. Stříhání probíhá ve chvíli, kdy se mezi dvě rychle pohybující čepele dostane křovina. Nůžky na živý plot umožňují ryché a pravidelné sestříhání živých plotů ve stejné výšce a stejného tvaru


Fukary
Univerzální vysavače listí neboli fukary ocení jak majitelé rodinných domů, chat a chalup s menšími zahrádkami, tak i správci rozlehlých areálů. Nemusíte se už namáhat časově a fyzicky náročným odhrabáváním vodou nasáklého listí, zbytků trávy, které mohou vypadnout při vysypávání koše s posečenou trávou, nebo pilin, které na zahradě zůstaly po přípravě palivového dřeva. Tento stroj využijete i v zimních měsících, kdy chodník nebo jakoukoli přístupovou cestu zasype čerstvý prašan. Bez problémů ho totiž odfoukne přesně tam, kam potřebujete.